Dekolet

Resenvej 74, 7800 Skive

E-mail

mail@dekolet.dk 

Telefonnummer

+45 97 52 76 00

Indsæt lige dit navn
Indsæt lige din telefon number
Indsæt lige din email adresse Email adresse er ikke valid
Skriv lige besked
Knud
Husted
Indehaver og salg

96 14 44 03 knud@dekolet.dk
Finn
Jakobsen
Administration og salg
96 14 44 01 finn@dekolet.dk
Per
Husted
Produktion og planlægning
96 14 44 02 per@dekolet.dk
Birthe
Munk
Produktion

92 15 76 01 birthe@dekolet.dk
Brian Mosegaard
Produktion

92 15 76 02 brian@dekolet.dk
Conny Pedersen
Produktion

92 15 76 04 conny@dekolet.dk
Ronni
L. Schuster
Produktion

92 15 76 06 ronni@dekolet.dk

Vi bruger cookies, så du får en bedre brugeroplevelse. Ved at klikke dig videre på siden accepterer du, at vi bruger cookies. Cookies politikOk, luk boks